Producent dmuchańcy, zamki dmuchane, wynajem, sprzedaż

Dmuchańce

Dmuchańce

Od wielu lat zajmujemy się produkcją i wypożyczaniem urządzeń dmuchanych na różnego rodzaju imprezy dla dzieci i dorosłych. Nasze doświadczenie i kreatywność pozwoli Państwu na przygotowanie szalonej zabawy pełnej przygód i adrenaliny.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo popularne i uwielbiane przez najmłodszych kolorowe zamki dmuchane  i zjeżdżalnie dmuchane, suche baseny, euro-bungee, urządzenia do współzawodnictwa, ścianki wspinaczkowe, tory przeszkód, trampoliny. Dodatkowo proponujemy wynajem samochodów akumulatorowych dla dzieci, maszyn do robienia waty cukrowej lub popcornu. Zorganizują Państwo z nami najlepszą imprezę w plenerze lub w obiektach zamkniętych, bez względu na ich powierzchnię i kubaturę.

Gwarantujemy perfekcyjne wykonanie wszystkich urządzeń z wysokiej jakości materiałów oraz dbałość o bezpieczeństwo użytkowników.

Dmuchańce

Nasza firma zajmuje się obsługą imprez plenerowych, dni miast oraz gmin, festynów, dożynek, pikników – dla zakładów pracy, domów kultury , szkół i przedszkoli. Obsługujemy również osoby prywatne (urodziny dzieci, komunie, kinderbale, inne…) – zapewniamy obsługę imprez plenerowych urządzeniami dla dzieci – dmuchańce, trampoliny, dmuchane zamki, dmuchane zjeżdżalnie, basen z piłeczkami – suchy basen, urządzenia dmuchane, samochody elektryczne – akumulatorowe na których dzieci zdobywają pierwsze szlify z nauki jazdy oraz pyszną watę cukrową i pop-corn.

Nasze urządzenia doskonale nadają się na obchody dnia miasta, jarmarki uliczne, odpusty i festyny, gdzie licznie gromadzą się całe rodziny.

Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych przygotowaniem doskonałej zabawy; organizatorów imprez okolicznościowych, menadżerów, przedszkola i szkoły oraz domy kultury.
Kompleksowo dostarczamy, instalujemy i zajmujemy się obsługą sprzętu w czasie trwania imprezy.
Dbamy o bezpieczeństwo wszystkich użytkowników.

Duże kolorowe zamki stanowią idealną powierzchnię do szaleństw i bezpiecznego spożytkowania energii dla przedszkolaków, a także trochę starszych dzieci. Są ulubioną rozrywką w czasie wszystkich imprez z udziałem najmłodszych. Pozwalają dzieciom na bezpieczne wykonywanie podskoków, przewrotów i prostych akrobacji, przy czym gwarantują przyjemne, miękkie lądowanie.

Zjeżdżalnia dmuchana „Bajdocja I 2w1”

zjezdzalnia-dmuchana-bajdocja5

Zjeżdżalnia i zamek do skakania. Imituje zamek królewski, ładnie się prezentuje dzięki swojej kolorystyce i układom graficznym. Zjeżdżalnia nadaje się na imprezy plenerowe oraz na imprezy w salach gimnastycznych.

Pomieści: 10-13 osób na zjeżdżalni i zamku.
Przepustowość to 960 os/ 8 h.
Zasilanie 230V 1,1 kW
Wymiary DUŻA: dł.12 m, szer. 7 m, wys. 7 m

Ceny wynajmu zjeżdżalni Bajdocja I:
Cena netto pt.-nd.: 1300 zł
Ceny netto pn.-czw.: -20 %

Wynajem placy zabaw
Plac zabaw I

mala3
Dmuchany plac zabaw zawiera zjeżdżalnię, przeszkody: tunel, kostki, wystające elementy, byka na którego można wsiąść.

Pomieści: 10 osób.
Przepustowość: 800 os. / 8 h
Zasilanie: 230V 1,1 kW
Wymiary DUŻY: dł.8 m, szer. 6 m, wys. 4 m

Ceny wynajmu Placu zabaw I
Cena netto pt.-nd.: 1300 zł – NOWA!
Ceny netto pn.-czw.: -20 %

42-256 OLSZTYN k/Częstochowy
tel.: 34 328 64 88
kom.: 0 668-342-271
www.wynajem-dmuchancy.pl